Winnica Zagardle
Zwiedzanie winnicy

REZERWACJA ZWIEDZANIA

Serdecznie zapraszamy Państwa do zwiedzania naszej winnicy i winiarni. W tych szczególnych dla nas miejscach chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o uprawie winorośli i produkcji wina.

W ramach zwiedzania nie ograniczamy się wyłącznie do prezentacji obiektów i omawiania naszych metod pracy. Zapewniamy również możliwość degustacji kilku rodzajów wytwarzanego przez nas wina. W sezonie letnim spotkania dla większych grup organizujemy pod zadaszeniami namiotowymi (do 50 osób) lub pod stylową wiatą drewnianą znajdującą się na terenie winnicy. W sezonie zimowym degustacje odbywają się w nastrojowej piwniczce. Organizujemy je wyłącznie dla grup składających się maksymalnie z 12 osób.
Wizyta w naszej winnicy wraz z degustacją trwa ok. 2,5 h.
Koszt zwiedzania winnicy wraz z degustacją win:

grupy od 1 do 4 osób - 150 zł
grupy od 5-10 osób 150 + 25 zł za kolejną osobę
grupy powyżej 10 osób 25 zł za osobę

Cena obejmuje: zwiedzanie winnicy oraz przetwórni i degustacje czterech rodzajów wina. W cenie podajemy również chleb, a także oliwę. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych przekąsek w postaci wysokiej jakości serów, wędlin, oliwek. Koszt takiego poczęstunku wynosi 10 zł od osoby. Istnieje możliwość degustacji większej ilości rodzajów win, możliwa jest także zmiana formy spotkania: jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu. Wiadomości należy wysyłać na adres e-mail: poczta@winnicazagardle.pl.
Rezerwacja zostaje przyjęta po wpłacie zadatku 50 % wartości zwiedzania jednak nie mniej niż 150 zł.
Wpłaty można dokonać na nasz rachunek bankowy.

Paweł Cisowski
53 1050 1445 1000 0090 7584 5025
Trzy dni przed zarezerwowanym terminem nie przyjmujemy zmiany wielkości grupy!

GPS: 50°11'50.2"N 19°54'22.4"E
Szczodrkowice 235 ( przysiółek Zagardle)
32-043 Skała Pod Ojcowem

Wystawiamy faktury VAT.

Ceny podane są cenami netto

Imię i nazwisko

Email

Wybierz dzień

Uwagi

Telefon